- LOGITECH

| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | 180° rotate |
| Шумопотискане | yes |
| Контрол на звука | In-line control |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | Headphone: 122dB, Microphone: -44dB |
| Импеданс, Ohm | 22 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
| Цвят | Black |
| Други | Ultra-soft foam ear cushions, Broad range of adjustment |
| Приложение | за бизнеса |
Цена
€20 40 / 39 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Frequency
Frequency response (Headset): 20 Hz - 20 KHz
Frequency response (Microphone): 100 Hz - 6.5 KHz
Specifications
Microphone Type: Bi-directional
Input Impedance: 22 Ohms
Sensitivity (headphone): 122 dB +/-3 dB
Sensitivity (microphone): -44 dBV/Pa +/- 2.5 dB
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | На ухо |
| Тип на връзката | Кабелни (3.5mm) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис/Конференции |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 30 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Живот на батерията (h) | Не |
| Bluetooth версия | Не |
| Защита от вода/пот | Не |
| Тегло | 0.26кг |
Logitech Stereo Headset H151 – Чиста комуникация и комфорт за цял ден
Насладете се на кристално чист стерео звук и микрофон с шумопотискане, който намалява фоновия шум за фокусирани разговори и игри. Лекият дизайн с меки тапицерии осигурява комфорт дори при продължителна употреба.
Ключови Предимства
- Микрофон с шумопотискане – Намалява околния шум, за да ви чуват ясно.
- Стерео звук – Богат и балансиран звук за музика, разговори и игри.
- Комфорт за цял ден – Лека конструкция с меки тапицирани слушалки и регулируема лента.
- Просто включване и работа – 3.5 мм жак за компютри, лаптопи, таблети и смартфони.
- Контроли на кабела – Удобно регулиране на силата на звука и заглушаване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | На ухо |
| Тип на връзката | Кабелни (3.5mm) |
| Микрофон | Вграден, с шумопотискане |
| Размер на драйвера | 30 mm |
| Честотен диапазон | 20 Hz – 20 kHz |
| Импеданс | 32 Ohm |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис / Конференции |
| Активно шумопотискане | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
Какво има в кутията
- Logitech Stereo Headset H151
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











